Elektroinstalace

 

Provádíme zejména silnoproudé rozvody v rodinných domech, bytech, kancelářích i obchodech.

 

  • Provádíme elektroinstalační a elektromontážní práce do 1000V.
  • Specializujeme se na kompletní dodávky, rekonstrukce a opravy elektroinstalací v bytových a nebytových objektech.
  • Navrhujeme řešení rekonstrukce, nebo opravy elektroinstalace.
  • ​Nabízíme elektroinstalační práce na klíč - od projektu přes realizaci až po výchozí revizi. Zajistíme prohlídku objektu, projektovou dokumentaci, vypracování cenové nabídky a provedení elektromontážních prací včetně revizní zprávy.

​        

  • Pamatujte, že spolehlivé a bezpečné zapojení elektrických zařízení, vodičů, jističů, ovládacích prvků a dalších částí vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti.

 

Inteligentní elektroinstalace LOXONE

Od roku 2010 jsme se začali zabývat inteligentní elektroinstalací of firmy LOXONE, která zajišťuje elegantní, moderní vzhled a snadné ovládání přímo z vaší postele.

Ovládání přes mobilní telefon
Díky moderní, mobilní aplikaci firmy LOXONE provázané s inteligentními systémy můžete rolety, žaluzie, osvětlení, vytápění a další domácí zařízení ovládat dokonce odkudkoliv pomocí vašeho mobilního telefonu, tabletu, počítače a jiných chytrých zařízení. Můžete tak například simulovat vaši přítomnost v domě po dobu vaší dovolené, nebo si můžete před příjezdem domů nechat vytopit interiér na požadovanou teplotu a přijít tak už do příjemné teploty.